делать

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Руски[уреди]

Алтернативни облици[уреди]

Етимологија[уреди]

Од Прасловенски *dělati (to do).

Изговор[уреди]

  • МФА(кључ): [ˈdʲelətʲ]
  • (file)

Глагол[уреди]

де́лать (délatʹ)

  1. to make, to do

Коњугација[уреди]

Lua грешка in Модул:ru-verb at line 656: attempt to call field 'split_russian_tr' (a nil value).

Изведени термини[уреди]

Изведени термини[уреди]

imperfective

perfective

Повезани термини[уреди]