Татјана

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Татјана (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив Татјана
-
Генитив Татјане
-
Датив Татјани
-
Акузатив Татјану
-
Вокатив Татјано
-
Инструментал Татјаном
-
Локатив Татјани
-


Слогови: {{{1}}}

Тат-ја-на

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

Женско име