Сремска Митровица

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Flag of Serbia.svg Српски

Сремска Митровица (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: Loudspeaker.svgДатотека:Sr-....ogg(датотека)

Значења:

Сремска-Митровица ◆ Сремска Митровица има географски положај на 44 степени и 58 минута северне географске ширине и 19 степени 36 минута источне географске дужине


Порекло:

...

Примери:

...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:

Сродни чланци са Википедије:

Сремска Митровица