Навуходоносор

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Навуходоносор (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: На-ву-хо-до-но-сор

Тетрада: Наву-авух-вухо-уход-ходо-одон-доно-онос-носо-осортетр. Нав-аву

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиЈездра, глава 2


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Навуходоносор