Навуходоносор

Извор: Викиречник

Навуходоносор (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: На-ву-хо-до-но-сор

Тетрада: Наву-авух-вухо-уход-ходо-одон-доно-онос-носо-осортетр. Нав-аву

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg 175px (датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиЈездра, глава 2

Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Навуходоносор