Енох

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Српски

Енох (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив Енох ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

ВикицитатиШаблон:1 Мој. 5

Шаблон:1 Дн. 1
Претходни: Јаред
Следећи: Матусал

Шаблон:119:021 Шаблон:Tetr

Преводи

  • Италијански:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Фински:
  • Португалски:
  • Македонски:
  • Мађарски:
  • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

Енох