Пређи на садржај

U+54E6, 哦
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-54E6

[U+54E5]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+54E7]

(кинески)

U+54E6, 哦
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-54E6

[U+54E5]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+54E7]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: ò  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

30

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [i2bopomo [2]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane