Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+2E2D, ⸭
FIVE DOT MARK

[U+2E2C]
Supplemental Punctuation
[U+2E2E]


Навигатор[уреди]

[[]] ... ... [[]] ... [[]]
... [[]] ... [[]] ... ... [[]]
[[]] ... ... [[]] ... [[]]

[[Категорија::Мнемоника]]