д

Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Cirila-д-minuskla.svg
д U+0434, д
CYRILLIC SMALL LETTER DE
г
[U+0433]
Ћирилица е
[U+0435]

д (српски)

српски слово д

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

e 5 ж е 5 r
о њ н ђ м к л
v 5 д г 5 i


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

д

Префикс

д
ад, бд, вд, гд, дд, ђд, ед, жд, зд, ид, јд, кд, лд, љд, мд, нд, њд, од, пд, рд, сд, тд, ћд, уд, фд, хд, цд, чд, џд, шд