успорен

usporen

usporen (српски, ћир. успорен)[уреди]

Придев[уреди]

usporen , , прид.

Значења:

  1. слабо покретан[1]
  2. који се споро развија [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]