Пређи на садржај

г

Такође погледајте: Додатак:Варијанте од "g", ց, и ɡ

Translingual


g U+0067, g
LATIN SMALL LETTER G
f
[U+0066]
Basic Latin h
[U+0068]
U+FF47, g
FULLWIDTH LATIN SMALL LETTER G

[U+FF46]
Halfwidth and Fullwidth Forms
[U+FF48]
Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... e f ... ...
h g Шаблон:azbuka dom a ... ... ...
... ... c b ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

g