Симплифиед Цхинесе

Енглески

Властита именица

Симплифиед Цхинесе

  1. Цхинесе wриттен усинг симплифиед Цхинесе цхарацтерс, усед ин тхе Пеопле'с Републиц оф Цхина анд Сингапоре.

Антоними

Повезани термини

Преводи