Пређи на садржај

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhí  
Аудио: (датотека)

Радикал:

109

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 13 於是用兩隻手按著他.他立刻直[1]起腰來、就歸榮耀與 神。
  1. 13 Wūshì yòng liǎng zhī shǒu ànzhe tā. Tā lìkè zhíqǐ yāo lái, jiù guī róngyào yǔ shén.
   1. 13. И метну на њу руке, и одмах се исправи и хваљаше Бога.
    1. Псал. 10:3, Псал. 116:16

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane