Пређи на садржај

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)

Радикал:

071

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 74叫我們既從仇敵手中被救出來、
  1. 74 Jiào wǒmen jì cóng chóudí shǒuzhōng bèi jiù chūlái,
   1. 74. Да се избавимо из руку непријатеља својих, и да му служимо без страха,
    1. Рим. 6:18, Јевр. 9:14
     1. 73 75

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane