сваком

сваком (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

сваком

Суфикс

сваком
свакома, свакомб, свакомв, свакомг, свакомд, свакомђ, свакоме, свакомж, свакомз, свакоми, свакомј, свакомк, свакомл, свакомљ, свакомм, свакомн, свакомњ, свакомо, свакомп, свакомр, свакомс, свакомт, свакомћ, свакому, свакомф, свакомх, свакомц, свакомч, свакомџ, свакомш

Шаблон:Tetr