кикот

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

кикот

кикот (српски, lat. kikot)[уреди]

Именица[уреди]

кикот, м

Значења:

  1. искидан и висок смех [1]

  2. гласан и звонак смех [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]