Словенија

Српски

Словенија (словеначки)

Падеж Једнина Множина
Номинатив Словенија
допуни
Генитив Словеније
допуни
Датив Словенији
допуни
Акузатив Словенију
допуни
Вокатив Словенијо
допуни
Инструментал Словенијом
допуни
Локатив Словенији
допуни

Слогови: Сло -ве -ни -ја

Значења:

Држава

Скраћенице:

Порекло:

Синоними:


Супротне речи:

Примери:

Изреке и пословице:

Асоцијације:

Изведене речи:

slovenski, slovenački


Преводи

Преводи

  • Бугарски:
  • Грчки:
  • Италијански:
  • Немачки:
  • Руски:
  • Турски:
  • Француски:

Сродни чланци са Википедије:

Словенија

Државе у Европи:

Албанија | Андора | Аустрија | Белгија | Белорусија | Босна и Херцеговина | Бугарска | Ватикан | Грчка | Данска | Естонија | Ирска | Исланд | Италија | Кипар | Летонија | Литванија | Лихтенштајн | Луксембург | Македонија | Малта | Молдавија | Монако | Немачка | Норвешка | Пољска | Португал | Румунија | Русија | Сан Марино | Словачка | Словенија | Србија | Турска | Украјина | Мађарска | Уједињено Краљевство | Финска | Француска | Холандија | Хрватска | Црна Гора | Чешка |Швајцарска | Шведска | Шпанија |