zločinstvo

zločinstvo

zločinstvo (српски, ћир. злочинство)[уреди]

Именица[уреди]

zločinstvo, м

Значења:

  1. било која противправна делатност, свет криминала [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]