vešati se

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

vešati se

vešati se (српски, ћир. вешати се)[уреди]

Глагол[уреди]

vešati se, несврш. {{{род}}}

Значења:

  1. хватати се за нешто и висити [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]