trabunjanje

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

trabunjanje

trabunjanje (српски, ћир. трабуњање)[уреди]

Именица[уреди]

trabunjanje, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]