trčanje

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

trčanje

trčanje (српски, ћир. трчање)[уреди]

Именица[уреди]

trčanje, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]