Пређи на садржај

sokna

sokna

sokna (српски, ћир. сокна)[уреди]

Исто што и цо̀кна [1]

Исто што и зокна [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Речник српских говора Војводине, измењено и допуњено издање у 4 тома, приредили мр Дејан Милорадов, Катарина Сунајко, мр Ивана Ћелић и др Драгољуб Петровић, Матица српска, Нови Сад.

Напомене[уреди]