smucati se

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

smucati se

smucati se (српски, ћир. смуцати се)[уреди]

Глагол[уреди]

smucati se, несврш. {{{род}}}

Значења:

  1. ходати бесциљно [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]