smestiti se

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

smestiti se

smestiti se (српски, ћир. сместити се)[уреди]

Глагол[уреди]

smestiti se, сврш. {{{род}}}

Значења:

  1. наћи себи простор за становање[1]
  2. заузети удобан положај [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]