Пређи на садржај

sakrivati

sakrivati

sakrivati (српски, ћир. сакривати)[уреди]

Глагол[уреди]

sakrivati, {{{вид}}} {{{род}}}

Значења:

  1. не допуштати да се нешто види или примети [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]