penica

penica

penica (српски, ћир. пеница)[уреди]

Именица[уреди]

penica, ж

Значења:

  1. лат. Motocilla silvia [1]

Синоними:

  1. бот. obična grmuša бот. [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]