onda

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

onda

onda (српски, ћир. онда)[уреди]

Прилог[уреди]

onda, прил.

Значења:

 1. (значење изведено преко синонима) elem, ergo, pa, изр. hoće reći изр., i zato, dakle, pa zato, prema tome, u svakom slučaju изр., otud [1]


Преводи[уреди]

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце[уреди]

 1. 1,0 1,1 Ћосић, Павле; et al. (гл. асистент и стручни консултант Бојана Ђорђевић) (2008). Речник синонима. Београд: Kornet. ISBN 978-86-86673-09-1.  (COBISS)

Напомене[уреди]

Изведене речи: onda

4
 1. onda
 2. ond nda
 3. on nd da
 4. o n d a
Распоред домина од четири слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г
18 1 16 2 05 3 01
1 18:16526он 12 16:05455нд 23 05:01121да 34
321 123 18:16:0515755 123 16:05:0113621 234 432
o 1 n 18:16:05:01 (00472621) d 4 a
Изведене речи: onda

o n d a
ond onda onad oand aond
odn odna odan oadn aodn
nod noda noad naod anod
ndo ndoa ndao nado ando
don dona doan daon adon
dno dnoa dnao dano adno
Проширени садржај
01 onda
02 onad
03 odna
04 odan
05 oand
06 oadn
07 noda
08 noad
09 ndoa
10 ndao
11 naod
12 nado
13 dona
14 doan
15 dnoa
16 dnao
17 daon
18 dano
19 aond
20 aodn
21 anod
22 ando
23 adon
24 adno

Фузи ћирилица: onda

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици