oduševiti se

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

oduševiti se

oduševiti se (српски, ћир. одушевити се)[уреди]

Глагол[уреди]

oduševiti se, сврш. {{{род}}}

Значења:

  1. бити одушевљен[1]
  2. постати радостан због некога или нечег [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]