nanori

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Енглески[уреди]

Етимологија[уреди]

Од Јапански 名乗り (なのり, nanori).

Именица[уреди]

nanori (plural nanori)

  1. (linguistics) A Јапански reading of a канџи character that is used for names of people or places.

Преводи[уреди]

Анаграми[уреди]


Јапански[уреди]

Романизација[уреди]

nanori

  1. Rōmaji transcription of なのり