nanori

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

English language.svg Енглески

Етимологија

Од Јапански 名乗り (なのり, nanori).

Именица

nanori (plural nanori)

  1. (linguistics) A Јапански reading of a канџи character that is used for names of people or places.

Преводи

Анаграми


Flag of Japan.svg Јапански


Романизација

nanori

  1. Rōmaji transcription of なのり