koka

koka

koka (српски, ћир. кока)[уреди]

Именица[уреди]

koka, ж

Значења:

  1. бот., лат. Erythroxylon Coca [1]

Синоними:


Референце[уреди]

  1. Ћосић, Павле; et al. (гл. асистент и стручни консултант Бојана Ђорђевић) (2008). Речник синонима. Београд: Kornet. ISBN 978-86-86673-09-1.  (COBISS)

Напомене[уреди]

Шаблон:Kvatron