k-t-b

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Малтешки[уреди]

Етимологија[уреди]

Од Арапског ك ت ب(k-t-b).

Корен[уреди]

k-t-b

  1. related to writing

Изведени термини[уреди]

Глагол:

Именице: