instrumenti

instrumenti

instrumenti (српски, ћир. инструменти)[уреди]

Именица[уреди]

instrumenti, {{{род}}}

Значења:

  1. оруђе за рад [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]