Пређи на садржај

ginseng

ginseng

ginseng (српски, ћир. гинсенг)[уреди]

Именица[уреди]

ginseng, м

Значења:

  1. лат. Panax ginseng бот. [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]