e4

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Кантонски[уреди]

Изговор[уреди]

Романизација[уреди]

e4

  1. Jyutping transcription of

    Мандарин[уреди]

    Романизација[уреди]

    e4 (Zhuyin ㄜˋ)

    1. Alternative spelling of è