🂡

Пређи на навигацију Пређи на претрагу
40 Asso di picche.jpg
🂡 U+1F0A1, 🂡
PLAYING CARD ACE OF SPADES
🂠
[U+1F0A0]
Playing Cards 🂢
[U+1F0A2]

🂡 (карте)

🂡 U+1F0A1, 🂡
PLAYING CARD ACE OF SPADES
🂠
[U+1F0A0]
Playing Cards 🂢
[U+1F0A2]
40 Asso di picche.jpg


Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

🂡