Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: хуан  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

190

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 上鬟 (shànghuán)
 2. 丫鬟 (yāhuan)
 3. 低鬟
 4. 婭鬟娅鬟
 5. 小鬟
 6. 煙鬟烟鬟
 7. 翠鬟
 8. 雙鬟双鬟
 9. 雲鬟云鬟
 10. 霧鬢風鬟雾鬓风鬟
 11. 風鬟雨鬢风鬟雨鬓
 12. 風鬟霧鬢风鬟雾鬓
 13. 鴉鬟鸦鬟
 14. 黛鬟


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце