Из Викиречник

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: tuó  
Loudspeaker.svg 175px (датотека)
туо

Радикал:

187

Карактер

Традиционално Једноставно Shinjitai


Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Синоними:

...

Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце