Пређи на садржај

雅列生

雅列生 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПрва књига дневника,Глава 1

 1. 3 雅列生以諾、以諾生瑪土撒拉 、瑪土撒拉 生拉麥、
  1. 3 Yǎ liè shēng yǐ nuò, yǐ nuò shēng mǎ tǔ sālā, mǎ tǔ sālā shēng lā mài,
   1. 3. Енох, Матусал, Ламех,
    1. Јуда 1:14
     1. 2 4

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

雅列生


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце