U+8FB6, 辶
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8FB6

[U+8FB5]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8FB7]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chuò  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

162

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

  1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Амхарски:
  • Енглески:
  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Тамилски:
  • Арапски:
  • Корејски:
  • Руски:
  • Српски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:
  • Хинди:

Референце

Спољашње везе

  • [archchinese [1]]
  • [[]]

Претходна Страна Наредна

  • ... broj strane ... broj strane