U+8A72, 該
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-8A72

[U+8A71]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8A73]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: gāi  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

149

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

  1. 1 法利賽人 和撒都該人、來試探耶穌、請他從天上顯個神蹟給他們看。
    1. 1 Fǎ lì sài rén hé sā dōu gāi rén, lái shìtàn yēsū, qǐng tā cóng tiānshàng xiǎn gè shén jī gěi tāmen kàn.
      1. 1. И приступише к Њему фарисеји и садукеји, и кушајући Га искаху да им покаже знак с неба.
        1. Мат. 12:38, Мар. 8:11, Лука 11:16, Лука 12:54, 1 Кор. 1:22

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Амхарски:
  • Енглески:
  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Арапски:
  • Корејски:
  • Руски:
  • Српски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:

Референце

Спољашње везе

  • [[]]
  • [[]]

Претходна Страна Наредна

  • ... broj strane ... broj strane