Пређи на садржај

試探

試探 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shìtàn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

149

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 13 人被試探、不可說、我是被 神試探.因為 神不能被惡試探、他也不試探人.
  1. 13 Rén bèi shìtàn, bùkě shuō, wǒ shì bèi shén shìtàn. Yīnwèi shén bùnéng bèi è shìtàn, tā yě bù shìtàn rén.
   1. 13. Ниједан кад се куша да не говори: Бог ме куша; јер се Бог не може злом искушати, и Он не куша никога;
    1. 12 14

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

試探


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane