U+85B0, 薰
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-85B0

[U+85AF]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+85B1]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

  1. ...
    1. ...
      1. ...
        1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...


Серија:


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

  1. 薰灼
  2. 薰草
  3. 薰陶 (xūntáo)
  4. 薰风
  5. 薰香


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Амхарски:
  • Арапски:
  • Африканс:
  • Бугарски:
  • Дански:
  • Енглески:
  • Француски:
  • Грузијски:
  • Грчки:
  • Хебрејски:
  • Хинди:
  • Италијански:
  • Јапански:
  • Кмерски:
  • Корејски:
  • Мађарски:
  • Немачки:
  • Непалски:
  • Норвешки:
  • Португалски:
  • Руски:
  • Српски:
  • Тамилски:
  • Украјински:
  • Шведски:
  • Шпански:

Референце