Пређи на садржај

葬了

葬了 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 50

 1. 14 約瑟 葬了他父親以後、就和眾弟兄、並一切同他上去葬他父親的人、都回埃及去了。
  1. 14 Yuē sè zàngle tā fùqīn yǐhòu, jiù hé zhòng dìxiōng, bìng yīqiè tóng tā shàngqù zàng tā fùqīn de rén, dōu huí āijí qùle.
   1. 14. И погребавши оца свог врати се Јосиф у Мисир и браћа његова и сви који беху изашли с њим да погребу оца његовог.
    1. 13 15

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

葬了


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце