Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: Loudspeaker.svgДатотека:Zh-....ogg(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...
 1. 不施脂粉
 2. 乳脂湯乳脂汤
 3. 低脂
 4. 全脂奶粉
 5. 六朝脂粉
 6. 凝脂 (níngzhī)
 7. 卵磷脂 (luǎnlínzhī)
 8. 口脂


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце