Такође погледајте: и
U+7F8E, 美
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7F8E

[U+7F8D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7F8F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: měi  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце