Такође погледајте:
U+7F6A, 罪
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7F6A

[U+7F69]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7F6B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zuì  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

122

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 23 因為[1]的工價乃是死.惟有 神的恩賜、在我們的主基督 耶穌 裡、乃是永生。
  1. 23 Yīnwèi zuì de gōng jià nǎi shì sǐ. Wéiyǒu shén de ēncì, zài wǒmen de zhǔ jīdū yēsū li, nǎi shì yǒngshēng.
   1. 23. Јер је плата за грех смрт, а дар Божји је живот вечни у Христу Исусу Господу нашем.
    1. 1 Мој. 2:17, Јован 3:14, Рим. 2:7, Рим. 5:12, Јаков 1:15, Откр. 21:8

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane