Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: [[]]

U+6BB7, 殷
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6BB7

[U+6BB6]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6BB8]

(кинески)

Изговор:

пинјин: yān  
Loudspeaker.svgnoicon(датотека)

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:
 1. 8 含的子孫:僱士、米茲辣[1]、普特和客納罕。
  1. 8 Hán de zǐsūn: Gù shì, mǐ zī là yān, pǔ tè hé kè nàhǎn.
   1. 8. А синови Хамови: Хус и Мисраим, Фут и Ханан.
    1. 1 Мој. 10:6
     1. 7 9
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane