Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

U+6A2A, 横
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6A2A

[U+6A29]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6A2B]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: héng  
Loudspeaker.svg
(датотека)
хенг

Радикал:

...

Карактер

Традиционално Традиционално Једноставно


Тетрада: Héngтетр.

8 strokes of 永-zh.svg

Значења:

...

Примери:

 1. 永-order.gif
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

2 ... 1 7
... 5 ... 3 ... ...
竖钩 4 6 8

Синоними:
...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane