Такође погледајте: 𫞂
U+65FA, 旺
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-65FA

[U+65F9]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+65FB]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: wàng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 健旺 (jiànwàng)
 2. 南旺
 3. 喜氣旺色喜气旺色
 4. 打旺壯打旺壮
 5. 持旺
 6. 旺季 (wàngjì)
 7. 旺月
 8. 旺盛 (wàngshèng)
 9. 旺相
 10. 旺銷旺销
 11. 暢旺畅旺
 12. 肝火旺
 13. 興旺兴旺 (xīngwàng)
 14. 見旺见旺
 15. 趙旺赵旺
 16. 陰虛火旺阴虚火旺


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце