U+5E7D, 幽
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5E7D

[U+5E7C]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5E7E]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yōu  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

52

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Арапски:
  • Руски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:

Референце