(јапански)

Примери:

Викицитати

第 3 章
4 わたし声をあげて主を呼ばわると、主は聖なる山からわたしに答えられる。[セラ
4 Watashi ga koe o agete omo o yobawaru to,-nushi wa seinaru yama kara watashi ni kotae rareru. [Sera
Шаблон:PSAL 003


U+58F0, 声
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-58F0

[U+58EF]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+58F1]

(кинески)


Изговор:

пинјин: shēng  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

Значења:

 1. zvuk
 2. glas
 3. ton

Примери:

 1. 我喊了他两声。 Звала сам га два пута.


Синоними: : ...


Хомофони:


Хомографи:

...


ХСК ниво: : 1


Асоцијације: : ...


Изведене речи:Сродни чланци са Википедије:Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:


Референце

 • Pleco